O firmie

     Działalność na rynku usług okulistycznych rozpoczęliśmy ponad 30 lat temu. Od 20 lat Gabinet okulistyczny mieści się  w Kielcach przy ul. Jurajskiej 10, a od 15 lat również prowadzimy usługi optyczne w tym samym miejscu.

Od 2014 prowadzimy działalność okulistyczno-optyczną również w Mielcu (woj. podkarpackie) przy ul. Żeromskiego 19 lok. 108. 

Najnowszym naszym ośrodkiem jest gabinet okulistyczno-optyczny wraz pracowanią laserową mieszczący się w Kielcach przy ul. Starodomaszowskiej 20 lok. U12. Gabinety okulistyczne i Salony optyczne są prowadzone przez lekarza z II st. specjalizacji z okulistyki i posiadającego również dyplom optyka okularowego. Lekarz przyjmujący pacjentów posiada od 2000 r. tytuł doktora nauk medycznych uzyskany na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Kilkunastoletnia praca w warunkach oddziału okulistycznego jak również specjalistycznych poradni okulistycznych pozwoliła osiągnąć bogate doświadczenie praktyczne i teoretyczne w branży okulistyczno-optycznej. Wysokospecjalistyczny sprzęt jaki posiadamy umożliwi Państwu przeprowadzić w naszej placówce  pełną diagnostykę gałki ocznej. Lekarz wykonujący badania posiada wszelkie certyfikaty uprawniające do obsługi aparatury medycznej i optycznej. Nasi Pacjenci otrzymują wraz z wynikiem pełny opis badania i zalecenia co do dalszego postępowania terapeutycznego.Na miejscu, obok przeprowadzanych badań okulistycznych możecie również Państwo skorzystać z usług Salonu optycznego i mieć wykonane odpowiednie okulary korekcyjne wg występującej wady refrakcji.